Hardlopen over de bloemdijken in de Zak van Zuid-Beveland

MEIDOORNLOOP NISSE

13 MEI 2017

AFSTANDEN


Op zaterdag 13 Mei 2017 wordt de 21e editie van de Meidoornloop georganiseerd. Je kunt meedoen aan 7.5km of 15km hardlopen. Voor de jeugd is er de 1500m Polderloop (gratis) en voor de allerkleinsten een snoepzakloop(gratis).  Voor de informatie over afstanden zie hieronder

De Meidoornloop is een trimloop geschikt voor iedereen die graag in een mooie omgeving loopt. Het parcours bestaat uit b-wegen en onverharde paden rondom Nisse. In de maand mei staat alles in bloei waardoor het onderweg echt genieten is.

DSCF8411

De 15 kilometer afstand is voor een ieder die na één rondje van 7.5km nog niet genoeg heeft van het hardlopen in deze prachtige omgeving.

DSC07475

De poldermijl is een trimloop voor de jeugd. Het parcours bestaat uit een ronde om het dorpsplein gevolgd door een iets grotere ronde door de straten van Nisse. Deelname is gratis voor kinderen tot 12 jaar

DSC_0034_1620x1080

De snoepzakloop is bestemd voor kinderen tot 6 jaar en vindt plaats op het gras bij het dorpsplein van Nisse. Er wordt een grabbelton neergezet op het gras en de kinderen lopen vanaf 10 m afstand ernaar toe om dan weer met snoep terug te keren en vervolgens weer terug om snoep te halen etc. tot de bak leeg is. Deze activiteit wordt georganiseerd door Edith en Willemien Vetter. Deelname is gratis en je kunt je ter plaatse aanmelden

DSC07196_1617x1080

INSCHRIJVEN


De voorinschrijving is gesloten. Er is nog wel de mogelijkheid voor na-inschrijving ter plaatse op zaterdag 13 mei vanaf 12:00 – 13:30 uur. Het inschrijfgeld voor de 7.5km en 15km bedraagt €6.00. De Poldermijl en Snoepzakloop zijn gratis. Graag gepast geld meenemen.

 

INFORMATIE


Programma Meidoornloop

12:00-13:30: Afhalen startnummers / Na-inschrijven
13:15 uur: Snoepzakloop
13:30 uur: start Poldermijl
14:00 uur: start 7.5km en 15km trimloop

Het parcours van de Meidoornloop betreft een ronde over de bloemdijken van Nisse. Sinds 2016 wordt de ronde andersom gelopen (met de klok mee). Er is een aanloopronde van 320 meter rondom het dorpsplein. Hierdoor is de lengte 7.8km geworden voor de korte afstand. De tweede ronde is 7.3km waardoor de totale afstand op 15.1 kilometer uitkomt. Er zijn verzorgingsposten met water, zowel op het parcours als bij de finish.

Parcours Meidoornloop

Bij de poldermijl loopt de jeugd loopt eerst een ronde rond het dorpsplein en daarna nog een ronde door Nisse.

parcours Poldermijl

Parkeren is mogelijk bij fruitbedrijf van Damme, gelegen aan de Zuidweg.

damme

De startnummers kunnen vanaf 12:00 uur en tot 15 minuten voor de start worden afgehaald in het Dorpshuis van Nisse. Daar is ook na-inschrijving mogelijk. Het na-inschrijvingstarief is €6.00 

Omkleden is mogelijk in de kerk op het dorpsplein. Er is geen mogelijkheid om te douchen. Er zijn toiletten aanwezig in het dorpshuis en op het dorpsplein.

Voor alle deelnemers aan de Meidoornloop is er na afloop een leuke herinnering. Alle deelnemers aan de Poldermijl krijgen een medaille. De winnaars van de 7.5km en 15km afstanden (M/V) krijgen een bos bloemen. Bij de jeugd zijn er podiumprijzen (nummers 1 t/m 3).

UITSLAGEN


Jaar Afstand Mannen Vrouwen
2017 1500 m Jesper Simonse Lotte Elstgeest
  7,5 km  Patrick de Vos Lotte Klein
  15 km Tom van Dyck Carolien van de Kreeke
       
2016 1500 m Remco de Baar Yara Karelse
  7,5 km  Ronnie Overgauw Carolien van de Kreeke
  15 km Martijn de Kok Annemieke Hannewijk
       
2015 1500 m Steijn Lavooij Yara Karelse
  7,5 km  Ronnie Overgauw Monique Verschuure
  15 km Erwin Harmes Leonie Ton
       
2014 1500 m Mees Verbrugge Anouk Boonman
  7,5 km  Remy Vasseur Annet van der Linde
  15 km Wilko de Vos Marianne de Kok
       
2013  1500m Erist Timmermans Shirin van Anrooij
  7.5 km Luuk Balkenende Astrid den Herder
  15 km Erwin Harmes Marianne de Kok
       
2012 1500m Sergio Harinck Shelby van Putten
  7.5 km Laurent van Nieuwenhuijze Annet van der Linde
  15 km Martijn de Kok Marianne de Kok
       
2011  1500m Stef Kapteijn Maud Pellaers
  7.5 km Jorim Scheele Annet van der Linde
  15 km Martijn de Kok Katinka van de Berge
       
2010 1500m Wouter Verstraete Shirin van Anrooij
  7.5 km Robbert Meeuwse Lindy van Anrooij
  15 km Tim Pleijte Marianne de Kok
       
2009 1500m Wouter Verstraete Marloes Grutter
  7.5 km Kris Dervaux (B) Annet van der Linde
  15 km  Jesper Francke  Anjolie Engels
       
2008 1500m Wilko de Koster Danielle Flipse
  7.5 km Kris Derveaux (B) Marietta van Anrooij
  15 km Theo Rabout Marianne de Kok
       
2007 7.5 km Wilko de Vos Marianne de Kok
  15 km Niels Koole Leonie Ton
       
2006 7.5 km Gert-Jan Smit Dominika Vanakova
  15 km Niels Koole Sjaan Maartense
       
2005 7.5 km Rien de Wilde Christine Balkenende
  15 km Wilko de Vos Ellie Westerweele
       
2004 5 km Marko Phernambucq Lyan Roozendaal
  10 km Remy Vasseur Annet van der Linde
  15 km Erik Poppe Ellie Westerweele
       
2002 5 km Aart Rietveld Liset de Schipper
  10 km Erik Cappon Thea Winnips
  15 km Jan de Bart Chantal Maat
       
1999 1500 m   Gioia van de Stel
  5 km Willem van Heusden Katinka Schotanus
  10 km Pieter-Jan Meerveld Lia van den Dries
  15 km Jan de Bart Huguette de Klercq
       
1998 1500 m Jesper de Vlieger  
  5 km    
  10 km    
  15 km Johan de Vlieger  
       
1997 5 km K. Dekker Katja Botman
  10 km Jan Ars Marian Westra
  15 km Johan de Vlieger Ellie Westerweele
       
 
Meidoornloop 7.5 km
 
 
 
 
1
Vos Patrick de
Kattendijke
284
0:25:40
1eH7
2
Overgauw Ronnie
Zoutelande
53
0:26:30
2eH7
3
Willeboordse Floris
Middelburg
114
0:26:48
3eH7
4
Korte Willem de
Aagtekerke
725
0:27:51
4eH7
5
Bruijn Boris de
Kloetinge
160
0:28:24
5eH7
6
Boone Jozias
Goes
155
0:29:40
6eH7
7
Maertens Amor
Breskens
472
0:30:10
7eH7
8
Traas Rene
Kapelle
481
0:30:15
8eH7
9
Rijk Arnoud
Heinkenszand
244
0:30:29
9eH7
10
Westerweele Henrik
Vlissingen
289
0:30:33
10eH7
11
Nieuwenhuyse Leonard
Nisse
41
0:31:30
11eH7
12
Vlieger Richard de
Goes
435
0:31:34
12eH7
13
Posthuma Gerard
Goes
446
0:31:39
13eH7
14
Uitterhoeve Johnny
Goes
270
0:31:47
14eH7
15
Kooij Mark van der
s-H Abtskerke
210
0:31:53
15eH7
16
Noorden Bart van
Yerseke
479
0:31:58
16eH7
17
Flipse Christiaan
Nisse
176
0:32:10
17eH7
18
Wisse Edward
Yerseke
461
0:32:13
18eH7
19
Klein Lotte
Haaksbergen
206
0:32:15
1eD7
20
Goud Pieter
Oostdijk
181
0:32:17
19eH7
21
Kramer Tim
s-HHendrikskinde
214
0:32:36
20eH7
22
Overweel John
Middelburg
240
0:32:40
21eH7
23
Dees Danmar
Goes
453
0:32:45
22eH7
24
Vaardegen Jan van
Westkapelle
272
0:32:51
23eH7
25
Linde Annet van der
Nisse
220
0:33:00
2eD7
26
Sandifort Nigel
Borssele
248
0:33:04
24eH7
27
Traas Alex
s-H Arendskerke
268
0:33:14
25eH7
28
Daalman Frans
Breskens
165
0:33:18
26eH7
29
Kloet Cor
B Haamstede
471
0:33:40
27eH7
30
Schouwenaar Peter
Koudekerke
254
0:33:59
28eH7
31
Kleinjan Jaco
Goes
133
0:34:01
29eH7
32
Jansen Astrid
Goes
753
0:34:04
3eD7
33
Geluk Edwin
Heinkenszand
93
0:34:08
30eH7
34
Dries Matthijs van den
Heinkenszand
171
0:34:21
31eH7
35
Schroevers Elizabeth
Arnemuiden
256
0:34:24
4eD7
36
Dellebeke Ron
Souburg
166
0:34:34
32eH7
37
Broeke Sjakkie vd
Hoek
476
0:34:44
33eH7
38
Meeuwsen Laurens
Krabbendijke
469
0:34:47
34eH7
39
Strating Henny
Kamperland
262
0:35:12
5eD7
40
Spaans Gerrit
Goes
259
0:35:14
35eH7
41
Koning Martijn de
Heinkenszand
209
0:35:16
36eH7
42
Verbart Jeroen
Ovezande
277
0:35:53
37eH7
43
Tuin Tonnis van der
Kattendijke
425
0:35:57
38eH7
44
Uitterhoeve Stefan
Goes
271
0:36:03
39eH7
45
Manten Willem-Jan
s-Gravenpolder
227
0:36:18
40eH7
46
Humer Steffen
Kattendijke
770
0:36:21
41eH7
47
Tooner Rene den
Goes
266
0:36:24
42eH7
48
Hannewijk Annemieke
Heinkenszand
186
0:36:28
6eD7
49
Boonman Dominque
s-H Arendskerke
52
0:36:32
43eH7
50
Herder Astrid den
Goes
187
0:36:46
7eD7
51
Knulst Merijn
Middelburg
208
0:36:47
44eH7
52
Hoogesteger Arjen
Baarle-Hertog
189
0:36:51
45eH7
53
Lomwel Cornee van
Souburg
91
0:36:55
46eH7
54
Munck Tim de
Kruiningen
234
0:37:03
47eH7
55
Joziasse Mark
s-HHendrikskinde
202
0:37:06
48eH7
56
Wezenberg Bertram
Kloetinge
292
0:37:08
49eH7
57
Simons Peter
B o Zoom
257
0:37:11
50eH7
58
Eenenaam Bram van
Nw en St Jooslan
90
0:37:36
51eH7
59
Remijn Manouk
Ovezande
242
0:37:37
8eD7
60
Richard Marcel
Zoutelande
243
0:37:39
52eH7
61
Kleinjan Lydia
Goes
137
0:38:03
9eD7
62
Guigui Esma
Goes
185
0:38:08
10eD7
63
Blokpoel Henrike
Souburg
149
0:38:34
11eD7
64
Ludikhuize gert-Jan
Middelburg
754
0:38:37
53eH7
65
Schacht Corrie de
Souburg
251
0:38:44
12eD7
66
Boogert Anita
Krabbendijke
94
0:38:52
13eD7
67
Verschuure Annemarie
Kruiningen
281
0:38:59
14eD7
68
Ars Maroeska
Goes
139
0:39:01
15eD7
69
Karelse Wim
Schore
357
0:39:11
54eH7
70
Capello Evelien
s-Heerenhoek
161
0:39:15
16eD7
71
Verschure Gilles
Heinkenszand
482
0:39:25
55eH7
72
Veldhof Anita
Kloetinge
427
0:39:27
17eD7
73
Steijn Carolien
Kwadendamme
261
0:39:29
18eD7
74
Lobbezoo Peter-Paul
Middelburg
223
0:39:35
56eH7
75
Jonge Eva de
B o Zoom
195
0:39:44
19eD7
76
Jonge Kaschenka de
Yerseke
199
0:39:47
20eD7
77
Bouman Bouman
Giessen
157
0:39:48
57eH7
78
Dieren Manon van
Wilhelmindorp
167
0:39:51
21eD7
79
Dries Stefan van den
Heinkenszand
170
0:39:53
58eH7
80
Westveer Hans
Kruiningen
291
0:39:55
59eH7
81
Baar Sanne de
Wolphaartsdijk
140
0:39:59
22eD7
82
Zijl Marko
sHHendrikskinder
462
0:40:05
60eH7
83
Nahumury Bas
Middelburg
236
0:40:07
61eH7
84
Muller Ad
Goes
232
0:40:15
62eH7
85
Leunis Jeanette
Serooskerke
218
0:40:18
23eD7
86
Jonge Raoul de
Delft
196
0:40:22
63eH7
87
Dijke Edith van
Goes
168
0:40:24
24eD7
88
Elstgeest Debby
s-Heerenhoek
172
0:40:26
25eD7
89
Hartog Dylan den
Middelburg
444
0:40:28
64eH7
90
Rozendaal Christl
Kapelle
246
0:40:36
26eD7
91
Huysmans Bram
Yerseke
192
0:40:52
65eH7
92
Guchte Chantal van de
Renesse
184
0:40:54
27eD7
93
Berman Erwin
Waarde
793
0:40:57
66eH7
94
Besuijen Marcel
Middelburg
146
0:41:03
67eH7
95
Saamen Marloes
Zoutelande
247
0:41:05
28eD7
96
Boonman Rosan
Goes
156
0:41:14
29eD7
97
Pieters Ton
Kapelle
241
0:41:16
68eH7
98
Simonse Marielle
Goes
258
0:41:20
30eD7
99
Valk Priscilla
Kortgene
274
0:41:23
31eD7
100
Leendertse Marius
Kapelle
217
0:41:41
69eH7
101
Jonge Ellen de
Kattendijke
198
0:41:52
32eD7
102
Lukaart Karin
Kapelle
791
0:41:55
33eD7
103
Vandevreede Ronald
Krabbendijke
275
0:41:57
70eH7
104
Geluk Martin
Kattendijke
180
0:42:00
71eH7
105
Maas Corine
s-Gravenpolder
226
0:42:06
34eD7
106
Joziasse Piet
Nw St Joosland
201
0:42:08
72eH7
107
Nagelhout Emmy
Wilhelminadorp
235
0:42:10
35eD7
108
Courtin Simone
Kloetinge
164
0:42:12
36eD7
109
Spaans Ellie
Goes
450
0:42:14
37eD7
110
Joosten Mariet
Heinkenszand
200
0:42:16
38eD7
111
Beije Diana
Kapelle
143
0:42:17
39eD7
112
Hoezen Manuel
s-HArendskerke
188
0:42:19
73eH7
113
Bersselaar Leonie v d
s-Hertogenbosch
145
0:42:21
40eD7
114
Bogaard Ranco
Oostburg
152
0:42:23
74eH7
115
Lukaart Nienke
Goes
455
0:42:26
41eD7
116
Timmerman Ilja
Wemeldinge
456
0:42:28
75eH7
117
Belzen Kees van
Ritthem
144
0:42:30
76eH7
118
Lockefeir Mandy
Nisse
224
0:42:33
42eD7
119
Houmes Annemieke
Middelburg
190
0:42:35
43eD7
120
Euser Jan
Veere
174
0:42:37
77eH7
121
Abeele Linda v d
Middelburg
112
0:42:39
44eD7
122
Griep Yvonne
Hansweert
182
0:42:55
45eD7
123
Wisse Jan-Kees
Kapelle
459
0:42:57
78eH7
124
Rooze Saskia
Biezelinge
245
0:43:03
46eD7
125
Lindenbergh Eva
Goes
222
0:43:05
47eD7
126
Wanrooij Roeland van
s-Gravenpolder
287
0:43:10
79eH7
127
Kuitems Kevin
Goes
216
0:43:20
80eH7
128
Witte Janine de
Serooskerke
474
0:43:27
48eD7
129
Bomhof Mariska
Nw St Joosland
153
0:43:39
49eD7
130
Potter Lisette
s-HHendrikskinde
755
0:43:45
50eD7
131
Sabben Stephanie van
s-HArendskerke
491
0:43:48
51eD7
132
Westerweele Ellie
Vlissingen
129
0:43:50
52eD7
133
Leurs Paul
Kattendijke
219
0:43:55
81eH7
134
Timmer Walter
Zierikzee
263
0:44:01
82eH7
135
Ganseman Caroline
Goes
179
0:44:03
53eD7
136
Linde Wim v d
Goes
767
0:44:35
83eH7
137
Meijers Jacqueline
Hoedekenskerke
230
0:44:56
54eD7
138
Verhoeven Nel
Ovezande
279
0:45:18
55eD7
139
Cloots Helma
B o Zoom
314
0:45:21
56eD7
140
Vermue Rinus
Lewedorp
745
0:45:27
84eH7
141
Lindenbergh Andre
Goes
221
0:45:44
85eH7
142
Kiewit Henk de
Kapelle
358
0:45:54
86eH7
143
Baas Marjolein
Stabroek
774
0:46:10
57eD7
144
Fonteine Wim
Nieuwerkerk
178
0:46:12
87eH7
145
Koster Marianne
Borssele
212
0:46:18
58eD7
146
Meijer Veroni
Middelburg
229
0:46:22
59eD7
147
Braakman Carina
Middelburg
158
0:46:29
60eD7
148
Verheyen Xavi
Zandvliet
79
0:46:35
88eH7
149
Vlieger Bianca de
s-Heerenhoek
283
0:46:47
61eD7
150
Blom Hennie van der
Goes
150
0:46:49
62eD7
151
Joosse Cees
Nisse
730
0:46:52
89eH7
152
Verhage Margreet
Kapelle
278
0:46:54
63eD7
153
Houweling Yvonne
Goes
191
0:46:57
64eD7
154
Meij Karien de
Ovezande
228
0:46:59
65eD7
155
Eversdijk Wilma
Kapelle
175
0:47:01
66eD7
156
Todd Pauline
Oostburg
265
0:47:09
67eD7
157
Schenkel Alfons
Souburg
252
0:47:13
68eD7
158
Luteyn Leo
Wemeldinge
225
0:47:23
90eH7
159
Castel Casper
Goes
163
0:47:50
91eH7
160
Weststrate Marius
Wemeldinge
290
0:48:01
92eH7
161
Verhulst Mara
Dreischor
484
0:48:04
69eD7
162
Molen Marcelina v d
Vlissingen
449
0:48:07
70eD7
163
Goudzwaard Mart
Zonnemaire
485
0:48:10
93eH7
164
Opbergen Jolanda van
Wemeldinge
239
0:48:11
71eD7
165
VerschaageRichard
Kattendijke
799
0:48:13
94eH7
166
Jonge Alexandra de
Kapelle
197
0:48:16
72eD7
167
Janssen Mirjam
Kwadendamme
194
0:48:21
73eD7
168
Menheere Judith
Ovezande
231
0:48:32
74eD7
169
Koopman Diana
Krabbendijke
211
0:48:34
75eD7
170
Kerkhove Nicolina
Goes
204
0:48:37
76eD7
171
Trussel Tamara
Heinkenszand
269
0:48:48
77eD7
172
Harinck Ineke
s-H Arendskerke
5
0:48:51
78eD7
173
Kienen Suraiya
Zandvliet
50
0:48:54
79eD7
174
Diels Mieke
Zandvliet
47
0:48:55
80eD7
175
Zuidhof Jolanda
Heinkenszand
295
0:49:22
81eD7
176
Toubiana Elvira
s-Gravenpolder
267
0:49:29
82eD7
177
Santen Michiel van
Nisse
249
0:49:43
95eH7
178
Beenhakker Jorine
Goes
142
0:49:52
83eD7
179
Kakes Annelies
Wolphaartsdijk
203
0:50:42
84eD7
180
Boogaard Wendy
Heinkenszand
154
0:50:46
85eD7
181
Blanker Jeanette
Heinkenszand
148
0:50:52
86eD7
182
Beeke Linda
Goes
141
0:50:54
87eD7
183
Waarde Trudy van
Arnemuiden
286
0:51:05
88eD7
184
Werkhoven Cora
Arnemuiden
288
0:51:09
96eH7
185
Munck Monica de
Kruiningen
233
0:51:11
89eD7
186
Vader Femke
Dordrecht
273
0:51:13
90eD7
187
Groenenberg Vanessa
Dordrecht
183
0:51:15
91eD7
188
Leeuw Therese de
S H Kinderen
468
0:51:17
92eD7
189
Dirksen Leanne
Rilland
169
0:51:27
93eD7
190
Vries Frouke de
Dordrecht
285
0:51:38
94eD7
191
Jongepier Marja
Nw St Joosland
126
0:51:43
95eD7
192
Kraker Monique de
Kapelle
213
0:52:20
96eD7
193
Tissink Bram
Kapelle
264
0:52:35
97eH7
194
Zorg Ciska
Arnemuiden
294
0:52:43
97eD7
195
Schreuder Nathanja
Middelburg
255
0:52:46
98eD7
196
Fierloos Nico
Nisse
40
0:52:57
98eH7
197
Wolff Manon
Goes
293
0:53:03
99eD7
198
Iwaarden Wendy van
Arnemuiden
193
0:54:24
100eD7
199
Blaaij Rozemarijn de
Goes
147
0:55:42
101eD7
 
 
 
 
 
 
 
Meidoornloop 15 km
 
 
 
 
1
Dyck Tom van
Schoten
51
0:53:00
1eH15
2
Vasseur Remy
Vlissingen
751
0:54:53
2eH15
3
Verhage Arjo
Aagtekerke
428
0:56:56
3eH15
4
Karelse Johan
Heinkenszand
356
0:59:07
4eH15
5
Schaap Rob
Vlissingen
727
1:00:12
5eH15
6
Kreeke Carolien van de
Serooskerke
57
1:00:46
1eD15
7
Geschiere Gilles
Meliskerke
328
1:00:49
6eH15
8
Szarafinski Jurrit
Middelburg
422
1:01:00
7eH15
9
Nood Jeroen de
Middelburg
783
1:01:23
8eH15
10
Janse Jeroen
Kapelle
737
1:01:26
9eH15
11
Visser Bart de
Serooskerke
434
1:02:06
10eH15
12
Meeuwse Jan-Willem
Kwadendamma
378
1:02:07
11eH15
13
Waard John de
Kapelle
438
1:02:22
12eH15
14
Broecke Francois vd
Bredkens
628
1:02:34
13eH15
15
Gideonse Kevin
Ooij
329
1:03:12
14eH15
16
Woesteijne Rinus
Middelburg
483
1:03:14
15eH15
17
Moerland Marcel
Krabbendijke
384
1:03:25
16eH15
18
Iersel Patrick van
Goes
451
1:04:00
17eH15
19
Meijers Andre
Hoedekenskerke
381
1:04:11
18eH15
20
Besuijen Marius
Sint Laurens
304
1:04:50
19eH15
21
Molendijk Jan
Krabbendijke
385
1:04:54
20eH15
22
Pleijte Sander
Nisse
83
1:04:56
21eH15
23
Spijk Reinier
Goes
416
1:04:57
22eH15
24
Wouters Wim
Kruiningen
442
1:04:59
23eH15
25
Baas Lion
Vlissingen
298
1:05:11
24eH15
26
Houweling Frank
Goes
489
1:05:38
25eH15
27
Spruit Johan
Kapelle
417
1:06:08
26eH15
28
Decorte Jostein
Wolphaartsdijk
319
1:06:10
27eH15
29
Elstgeest Gijsbert
s-Heerenhoek
173
1:06:17
28eH15
30
Joosse Jan
Kapelle
355
1:06:21
29eH15
31
Aartsen Arthur van
Middelburg
473
1:06:44
30eH15
32
Baas Casper
Middelburg
297
1:06:46
31eH15
33
Hollander Kees den
Dreischor
343
1:07:04
32eH15
34
Vriend Robin de
Hansweert
436
1:07:21
33eH15
35
Abeele Aschwin v d
Middelburg
110
1:07:23
34eH15
36
Paardekooper Rinus
Goes
393
1:07:25
35eH15
37
Feijter Co de
Zierikzee
322
1:07:37
36eH15
38
Bakker GertJan
Goes
299
1:07:47
37eH15
39
Melaard Ronald
Souburg
445
1:08:09
38eH15
40
Kruiningen Leon van
Goes
371
1:08:20
39eH15
41
Janse Adrie
Arnemuiden
350
1:08:42
40eH15
42
Jonge William de
Nieuwdorp
354
1:08:51
41eH15
43
Goedhart Erik
Middelburg
486
1:09:05
42eH15
44
Davidse Alexander
Koudekerke
318
1:09:15
43eH15
45
Marijs Jozias
Arnemuiden
726
1:09:21
44eH15
46
Koppejan Lizo
Arnemuiden
366
1:09:30
45eH15
47
Gruiter Ramon vd
Goes
797
1:10:03
46eH15
48
Regt Martin de
Goes
401
1:10:10
47eH15
49
Vermeulen Leon
Wemeldinge
431
1:10:18
48eH15
50
Put Jos
Vlissingen
500
1:10:26
49eH15
51
Heijden Kees van der
Vlissingen
339
1:10:33
50eH15
52
Moerland Marc-Jan
Goes
383
1:10:45
51eH15
53
Bevelander Anette
Rilland
305
1:11:02
2eD15
54
Remortel Eric van
Goes
132
1:11:05
52eH15
55
Polderdijk Richard
Kortgene
394
1:11:12
53eH15
56
Koene Ingrid
Yerseke
360
1:11:16
3eD15
57
Langlnus Ronald
Mechelen
447
1:11:23
54eH15
58
Brouwer Willem
Middelburg
310
1:12:12
55eH15
59
Cornelisse Siem
Arnemuiden
316
1:12:18
56eH15
60
Steketee Maurice
Middelburg
419
1:12:22
57eH15
61
Koopman Peter
Krabbendijke
365
1:12:24
58eH15
62
Guequierre John
Middelburg
338
1:12:31
59eH15
63
Simonse Berry
Goes
412
1:12:34
60eH15
64
Baas Adri
Krabbendijke
772
1:12:39
61eH15
65
Geldof Ruud
Middelburg
325
1:12:53
62eH15
66
Schoe Edwin
Middelburg
408
1:13:02
63eH15
67
Hoogesteger Job
Kapelle
345
1:13:10
64eH15
68
Koole Adri
Serooskerke
364
1:13:13
65eH15
69
Kraker John de
Kapelle
368
1:13:15
66eH15
70
Dekker Sjaak
S HArendskerke
100
1:13:16
67eH15
71
Harinck Martino
Middelburg
490
1:13:32
68eH15
72
Helmich Werner
Kapelle
340
1:13:57
69eH15
73
Jong Marlies de
Kapelle
352
1:14:03
4eD15
74
Goetheer Rene
Wolphaartsdijk
335
1:14:22
70eH15
75
Layrijssens Rudi
Deurne
82
1:14:24
71eH15
76
Corbijn Hans
Oostkapelle
315
1:14:36
72eH15
77
Tramper Hans
Goes
475
1:14:49
73eH15
78
Taal George
Oostdijk
423
1:14:52
74eH15
79
Gilst Marcel van
Goes
330
1:15:03
75eH15
80
Ruissen Martijn
Wolphaartsdij
405
1:15:13
76eH15
81
Schippers Kees
Middelburg
407
1:15:36
77eH15
82
Ovaa Wilco
Middelburg
392
1:15:49
78eH15
83
Slikke Naoni van der
Goes
413
1:15:52
5eD15
84
Koeijer Stefan de
Kapelle
359
1:15:59
79eH15
85
Joziasse Enrico
Middelburg
487
1:16:16
80eH15
86
Kole Ziko
Kloetinge
361
1:16:22
81eH15
87
Verhulst Petra
Westkapelle
429
1:16:26
6eD15
88
Berg Ad van de
Goes
302
1:16:58
82eH15
89
Verschorre Frank
Breskens
470
1:17:08
83eH15
90
Dingemanse Erwin
Kortgene
69
1:17:16
84eH15
91
Hogervorst Rudie
Aardenburg
723
1:17:18
85eH15
92
Weijer Mark
Kapelle
454
1:17:28
86eH15
93
Sturm Alfred
Wemeldinge
460
1:17:32
87eH15
94
Meij Otto
Terneuzne
379
1:17:42
88eH15
95
Kroo Mariska de
Nw St Joosland
370
1:17:46
7eD15
96
Elsacker Suzanne van
Middelburg
321
1:17:48
8eD15
97
Beijer Piet
Middelburg
300
1:18:46
89eH15
98
Schot Jan
Middelburg
410
1:19:00
90eH15
99
Gaaij Pieter de
Middelburg
324
1:19:18
91eH15
100
Musters rene
Putte
387
1:20:03
92eH15
101
Commandeur Rob
Goes
457
1:20:08
93eH15
102
Goedegebure Leo
s-H Arendskerke
333
1:20:21
94eH15
103
Berge Gilbert van den
Krabbendijke
303
1:20:28
95eH15
104
Jongepier Imo
Nw St Joosland
452
1:20:31
96eH15
105
Boot Adriaan
Goes
308
1:20:41
97eH15
106
Stee Jos van
s-Gravenpolder
418
1:20:44
98eH15
107
Bos Ilja van den
Middelburg
309
1:20:50
9eD15
108
Visser Andre de
Krabbendijke
432
1:20:54
99eH15
109
Schot Arwin
Zierikzee
411
1:21:09
100eH15
110
Broeksma Reinier
Heinkenszand
467
1:21:27
101eH15
111
Noorden Karin van
Vlissingen
391
1:21:36
10eD15
112
Remijnse Anne
Kapelle
402
1:21:41
11eD15
113
Glind Heran van de
Kloetinge
331
1:21:50
102eH15
114
Krombeen Yolanda
Kruiningen
369
1:21:55
12eD15
115
Hooijer Dirk
Wemeldinge
346
1:22:05
103eH15
116
Sluijs Esther van
Kloetinge
415
1:22:18
13eD15
117
Pouwelse Kees
Westkapelle
397
1:22:54
104eH15
118
Goense Lianne
Ovezande
334
1:22:59
14eD15
119
Israel Edwin
Middelburg
349
1:23:03
105eH15
120
Smolenaers Saskia
Terhole
463
1:23:25
15eD15
121
Valk Sandra van der
Krabbendijke
426
1:23:38
16eD15
122
Dieleman Saskia
Middelburg
458
1:23:47
17eD15
123
Houten Fania van
Goes
347
1:23:59
18eD15
124
Stijns Arthur
Oudelande
420
1:24:12
106eH15
125
Loon Gerwin van
B o Zoom
373
1:24:14
107eH15
126
DaleboutJan
Kapelle
317
1:24:16
108eH15
127
Priem Bart
Breda
398
1:24:29
109eH15
128
Priem Naomi
Heinkenszand
399
1:24:36
19eD15
129
Vermeire Fred
Breskens
488
1:24:49
110eH15
130
Quist Johan
Middelburg
400
1:24:54
111eH15
131
Belzen Remke van
Arnemuiden
301
1:25:17
20eD15
132
Dalen Adrie van
Lewedorp
448
1:25:19
112eH15
133
Groen Ramon
Goes
336
1:25:20
113eH15
134
Jonge Robert de
Kapelle
353
1:25:48
114eH15
135
Hesp Niek
Goes
341
1:26:13
115eH15
136
Schilperoordt Chantal
Zaamslag
406
1:26:17
21eD15
137
Leening Maud van
Sluis
372
1:26:21
22eD15
138
Nijsse Rene
O Sabbinge
389
1:26:26
116eH15
139
Poorter Imelda de
Terneuzen
395
1:27:12
23eD15
140
Visser Ko de
Schore
433
1:27:20
117eH15
141
Schoe Ad
Westkapelle
409
1:27:22
118eH15
142
Bruijn Danielle de
Vlissingen
477
1:27:24
24eD15
143
Ketterij Monique v d
Vlissingen
478
1:27:26
25eD15
144
Winsen Maurice van
Lewedorp
439
1:27:30
119eH15
145
Weemaes Tom
Heinkenszand
757
1:27:58
120eH15
146
Hermans Margo
Ossenisse
465
1:28:14
26eD15
147
Abbink Esther
Goes
296
1:28:36
27eD15
148
Heuvel Kevin van den
Goes
342
1:28:57
121eH15
149
Janse Marie-Jose
Goes
351
1:29:55
28eD15
150
Groote Jack de
Wilhelminadorp
337
1:31:28
122eH15
151
Buteijn Marlies
Kapelle
377
1:31:45
29eD15
152
Verheyen Ivo
Zandvliet
81
1:31:50
123eH15
153
Decke Daniella
Hulst
750
1:31:53
30eD15
154
Castel Peter
Goes
313
1:31:55
124eH15
155
Eekelen Coosje van
Hulst
464
1:31:57
31eD15
156
Strayer Karin
B Haamstede
421
1:32:00
32eD15
157
Nuijens Jolanda
Kortgene
466
1:32:07
33eD15
158
Boer Tjitte de
Middelburg
307
1:32:48
125eH15
159
Poortvliet Frans
Nisse
396
1:35:05
126eH15
160
Zonnevijlle Jozian
Oostburg
443
1:35:19
34eD15
161
Nijsse Gisela
O Sabbinge
390
1:36:02
35eD15
162
Koning Adrea
Goes
362
1:36:06
36eD15
163
Mol Marina
s-H Abtskerke
386
1:36:08
37eD15
164
Glind Katinka van de
Kloetinge
332
1:36:10
38eD15
165
Hollestelle Janine
Hulst
344
1:37:25
39eD15
166
Meijer Lilian
Hulst
380
1:38:29
40eD15
167
Mariman Sabrina
Clinge
376
1:38:33
41eD15
168
Brusket Angela
Goes
312
1:41:08
42eD15
 
 
 
 
 
 
 
Meidoornloop 1,5 km
 
 
 
 
1
Simonse Jesper
Goes
26
0:06:51
1ejpo
2
Berg Nino van den
Goes
1
0:07:04
2ejpo
3
Elstgeest Lotte
s-Heerenhoek
4
0:07:24
1empo
4
Jonge Dylano de
Nieuwdorp
13
0:07:30
3ejpo
5
Marcelo Marcelino
Heinkenszand
692
0:07:34
4ejpo
6
Sluijs Femke van
Kloetinge
29
0:07:45
2empo
7
Koning Nikki de
Heinkenszand
16
0:08:19
3empo
8
Koning Meike de
Heinkenszand
14
0:08:25
4empo
9
Driedijk Floris
Kapelle
2
0:08:29
5ejpo
10
Waumans Valerie
Heinkenszand
58
0:08:36
5empo
11
Musters Melina
Putte
20
0:08:42
6empo
12
Janse Olaf
Goes
6
0:08:48
6ejpo
13
Janse Evy
Goes
7
0:08:49
7empo
14
Schreuder Jona
Middelburg
25
0:09:07
7ejpo
15
Verhage Hemma
Kapelle
35
0:09:24
8empo
 Meidoornloop 15 km
001 Kok Martijn de   Heinkenszand     787 0:52:51    1eH15
002 Harmes Erwin     Middelburg       868 0:54:00    2eH15
003 Vasseur Remy     Vlissingen       885 0:58:05    3eH15
004 Balkenende Peter Goes             626 0:58:15    4eH15
005 Nieuwdorp Heddie Yerseke          803 0:58:54    5eH15
006 Nieuwenhuyze L v Krabbendijke     804 0:59:22    6eH15
007 Bruijn Boris de  Kloetinge        724 1:01:50    7eH15
008 Karelse Johan    Heinkenszand     781 1:02:26    8eH15
009 Vermeulen Sven   Vlissingen       497 1:02:39    9eH15
010 Alphen Edwin van Vlissingen       574 1:02:44   10eH15
011 Venne Alfons vd  Goes             838 1:03:40   11eH15
012 Verhaagen Hans   Goes             840 1:04:30   12eH15
013 Aroca Gines      Middelburg       593 1:05:07   13eH15
014 Vos Wolter       Grijpskerke      848 1:05:18   14eH15
015 Waard John de    Kapelle          851 1:05:23   15eH15
016 Schaap Rob       Vlissingen       874 1:05:25   16eH15
017 WalleghemAlexand Veldegem         493 1:05:40   17eH15
018 Veen Rob van 't  Goes             836 1:06:03   18eH15
019 Joosse Jan       Kapelle          778 1:07:11   19eH15
020 HollebrandsJeroe Middelburg       888 1:07:15   20eH15
021 Witte Rinus      St Laurens       872 1:07:23   21eH15
022 Baas Lion        Vlissingen       616 1:07:48   22eH15
023 Pleijte Sander   Nisse            864 1:09:50   23eH15
024 Daane Bert       Grijpskerke      734 1:10:22   24eH15
025 Hollander Kees d Dreischor        873 1:10:24   25eH15
026 Geertse Ronald   Serooskerke      884 1:10:33   26eH15
027 Boonam Marius    Heinkenszand     658 1:11:03   27eH15
028 UitterhoeveMMarc s-H Arendskerke  835 1:11:07   28eH15
029 Iersel Patrick v Goes             769 1:12:10   29eH15
030 Toussaint Marco  Wolphaartsdijk   499 1:12:20   30eH15
031 Elstgeest Gijsbe s-Heerenhoek     744 1:12:48   31eH15
032 Verhaagen Ruben  Goes             492 1:13:10   32eH15
033 Paulusse Nick    Souburg          883 1:13:24   33eH15
034 Meijers Andre    Hoedekenskerke   796 1:13:27   34eH15
035 Vriend Robin de  Hansweert        850 1:13:32   35eH15
036 ReiniersePietJan Koudekerke       816 1:13:48   36eH15
037 Schaik Jouy van  Goes             886 1:14:12   37eH15
038 Jonge William de Nieuwdorp        870 1:14:24   38eH15
039 Poortvliet Rinus Souburg          811 1:15:12   39eH15
040 Lous Henk        Vlissingen       794 1:15:15   40eH15
041 Bostelaar Jan    Westkapelle      669 1:15:18   41eH15
042 PaardekoperRinus Goes             809 1:15:20   42eH15
043 RentmeesterMauri Goes             818 1:15:33   43eH15
044 Lomwel Corne van Souburg          792 1:15:39   44eH15
045 Nieuwkerk Corne  Koudekerke       805 1:15:42   45eH15
046 Pouwelse Arthur  Middelburg       882 1:15:56   46eH15
047 Eversen Ralf     Middelburg       879 1:16:33   47eH15
048 Heijden Kees v d Vlissingen       760 1:16:35   48eH15
049 Stokx Patrick    Heinkenszand     832 1:16:37   49eH15
050 Gijzel Antoine   Kapelle          880 1:16:39   50eH15
051 Guequierre John  Middelburg       758 1:16:41   51eH15
052 HannewijkAnnemie Heinkenszand     759 1:16:44    1eD15
053 Marquez Antonio  Middelburg       795 1:17:10   52eH15
054 Wiessener Vicky  Middelburg       855 1:17:12    2eD15
055 Beijer Jesse     Middelburg       875 1:17:21   53eH15
056 Verbart Jeroen   Ovezande         839 1:17:27   54eH15
057 Roskam Rob       Zoutelande       819 1:17:57   55eH15
058 Joziasse Yvonne  Zoutelande       779 1:17:59    3eD15
059 Besuijen Marije  Middelburg       639 1:18:52    4eD15
060 Belzen Bjorn van Kapelle          631 1:18:56   56eH15
061 Smit Rick de     Goes             828 1:19:13   57eH15
062 Dixhoorn Maartje Kapelle          741 1:21:06    5eD15
063 Zon Francois van Drunen           857 1:21:12   58eH15
064 Fontein Luuk     Steenbergen      746 1:21:15   59eH15
065 Brouwer Willem   Middelburg       700 1:21:18   60eH15
066 Dahlkamp Anthony Heinkenszand     865 1:21:22   61eH15
067 Bakker Gert-Jan  Goes             624 1:22:05   62eH15
068 Huurman Wim      Goes             766 1:22:08   63eH15
069 Beijer Piet      Middelburg       876 1:22:24   64eH15
070 UitterhoeveJaspe Breda            494 1:22:30   65eH15
071 Koeijer Stefan d Kapelle          786 1:22:35   66eH15
072 Brasser Bram     Vlissingen       686 1:22:37   67eH15
073 Godschalk Johan  Middelburg       877 1:22:49   68eH15
074 Dries Stefan vd  Heinkenszand     742 1:23:22   69eH15
075 Milliano Fabian  Middelburg       798 1:23:29   70eH15
076 Jong Marlies de  Kapelle          775 1:23:42    6eD15
077 Vreede Kees de   Goes             849 1:23:45   71eH15
078 Kloosterman Kees Wolphaartsdijk   869 1:24:06   72eH15
079 Jonge Paul de    Kloetinge        862 1:24:18   73eH15
080 Jansen John      Lewedorp         496 1:24:25   74eH15
081 Westende Vincent Amsterdam        854 1:24:30   75eH15
082 Moelker Pieter   Kloetinge        800 1:24:33   76eH15
083 Simonse Berry    Goes             825 1:24:47   77eH15
084 Jonker Tom       Goes             777 1:25:04   78eH15
085 Visser Frenk-Jan Middelburg       847 1:25:26   79eH15
086 Goetheer Judith  Kloetinge        866 1:25:30    7eD15
087 Hofman Muriel    Kloetinge        867 1:25:33    8eD15
088 Noorden Karin v  Vlissingen       807 1:26:20    9eD15
089 Sar kees van der Middelburg       821 1:26:39   80eH15
090 Sluijs Esther va Kloetinge        827 1:27:44   10eD15
091 Schoe Ad         Westkapelle      822 1:28:27   81eH15
092 Bree Mariska de  Middelburg       687 1:28:45   11eD15
093 Rasenberg Corne  Aagtekerke       812 1:29:43   82eH15
094 Jongepier Ino    Nw St Joosland   887 1:30:45   83eH15
095 Smit Jacquelien  Heinkenszand     498 1:32:03   12eD15
096 Klaassen Werner  s-H Hendrikskind 785 1:32:57   84eH15
097 KamerlingKorneli Goes             780 1:33:38   85eH15
098 Stijns Arthur    Oudelande        831 1:33:43   86eH15
099 Poortvliet Frans Nisse            810 1:33:49   87eH15
100 VerschiereLiduin Goes             843 1:34:03   13eD15
101 Jobse Jan        Serooskerke      773 1:34:47   88eH15
102 Oort MiekeTrien  s-H Hendrikskind 808 1:35:22   14eD15
103 Abbink Herman    Goes             500 1:36:35   89eH15
104 Eenennaam Bram v nw St Joosland   743 1:37:09   90eH15
105 Bitter Tim       Heinkenszand     640 1:37:13   91eH15
106 Blok Ben de      Doetinchem       651 1:37:30   92eH15
107 Hoen Anneies 't  Kamperland       765 1:37:32   15eD15
108 Acda Piet        Goes             566 1:37:35   93eH15
109 Bommelje Ben     Grijpskerke      889 1:40:00   94eH15
110 Castel Jordi     Goes             728 1:41:19   95eH15
111 Castel Peter     Goes             729 1:41:21   96eH15

    Meidoornloop 7.5 km
001 Overgaauw Ronnie Zoutelande       187 0:26:32    1eH7
002 Darvishi Esmaeil Goes             032 0:27:19    2eH7
003 Vos Patrick de   Kattendijke      163 0:27:59    3eH7
004 Traas Rene       Kapelle          199 0:30:48    4eH7
005 Koole Jan-Kees   Wolphaartsdijk   076 0:30:58    5eH7
006 Leeuw Leo de     Wolphaartsdijk   086 0:31:19    6eH7
007 Kreeke Carolien  Serosskerke      198 0:31:20    1eD7
008 Hekhuis Robert   Vlissingen       060 0:31:43    7eH7
009 Brouwer Sjaak    Vlissingen       027 0:32:37    8eH7
010 Verbeek Tom      Kwadendamme      145 0:33:10    9eH7
011 Broecke Francois Breskens         215 0:33:13   10eH7
012 Vlieger Richard  Lewedorp         228 0:33:19   11eH7
013 Vaardegem Jan v  Westkapelle      144 0:33:25   12eH7
014 Leeuw Danny de   Wolphaartsdijk   085 0:33:29   13eH7
015 Remijn Wout      Kwaddendamme     117 0:33:40   14eH7
016 Aartsen Artur v  Middelburg       208 0:33:43   15eH7
017 Verbrugge Mees   Goes             148 0:34:11   16eH7
018 Dees Danmar      Goes             034 0:34:13   17eH7
019 Westeinde Marco  Arnemuiden       223 0:34:19   18eH7
020 Linde Annet v d  Nisse            087 0:34:21    2eD7
021 Daalman Frans    Breskens         031 0:34:38   19eH7
022 Rijk Arnoud      Heinkenszand     120 0:34:43   20eH7
023 Akbay Baris      Nisse            003 0:35:25   21eH7
024 Bostelaar Benito Middelburg       021 0:35:29   22eH7
025 Nieulande Martin Nw St Joosland   104 0:35:32   23eH7
026 Helgers Ramon    Rijswijk         061 0:35:37   24eH7
027 Baar Pieter-Jan  Wolphaartsdijk   011 0:35:46   25eH7
028 Dellebeke Ron    Souburg          036 0:35:54   26eH7
029 Verburg Wim      Goes             210 0:36:05   27eH7
030 Mol Thomas       Nisse            184 0:36:16   28eH7
031 Steketee Maurice Middelburg       131 0:36:29   29eH7
032 Verbrugge Ipe    Goes             147 0:36:49   30eH7
033 Verbrugge Gert J Goes             146 0:36:51   31eH7
034 Vermeulen Leon   Wemeldinge       155 0:36:53   32eH7
035 Lavooij Martijn  Goes             177 0:37:02   33eH7
036 Sandifort Nigel  s-H Arendskerke  125 0:37:14   34eH7
037 Hooijdonk Jeroen Goes             066 0:37:29   35eH7
038 Kooman Ronald    Vlissingen       192 0:37:32   36eH7
039 Kroo Mariska de  Nw St Joosland   196 0:37:34    3eD7
040 Veringa Caroline Middelburg       153 0:37:48    4eD7
041 Richard Marcel   Zoutelande       118 0:37:54   37eH7
042 Elstgeest Youri  s-Heerenhoek     044 0:37:59   38eH7
043 Dijke Kim        Souburg          739 0:38:01    5eD7
044 Dekker Sjaak     s-H Arendskerke  185 0:38:11   39eH7
045 Groot Linda de   s-Heerenhoek     055 0:38:23    6eD7
046 Quaak Tristan    s-H Arendskerke  116 0:38:50   40eH7
047 MeulmeesterManfr Vlissingen       180 0:38:58   41eH7
048 Roose Wim        Goes             123 0:39:03   42eH7
049 Steijn Bianca    Kwaddendamme     130 0:39:05    7eD7
050 Corstanje Marijn s-H Arendskerke  030 0:39:07   43eH7
051 Adema Maarten    Goes             218 0:39:08   44eH7
052 Bouwman Michel   Goes             022 0:39:09   45eH7
053 Traas Marijn     Heinkenszand     224 0:39:11   46eH7
054 BickelmeyerRobbi s-Heerenhoek     018 0:39:13   47eH7
055 VerschuurenGille Heinkenszand     156 0:39:29   48eH7
056 Eckhardt Marlou  Wemeldinge       042 0:39:39    8eD7
057 Dries Peter v d  Heinkenszand     039 0:39:41   49eH7
058 BevelanderAnnett Rilland          017 0:39:48    9eD7
059 Kievits Martin   Zierikzee        205 0:39:49   50eH7
060 DavidseAlexander Vlissingen       033 0:40:02   51eH7
061 Vogelzang Mart   Kapelle          220 0:40:13   52eH7
062 Stroo Elise      Kruiningen       135 0:40:25   10eD7
063 Dingemanse Erwin Kortgene         178 0:40:36   53eH7
064 Tramper Chris    Kapelle          221 0:40:50   54eH7
065 Dijkwel Peter    s-H Arendskerke  037 0:41:00   55eH7
066 Kok Rianne       Wemeldinge       074 0:41:01   11eD7
067 Westveer Hans    Kruiningen       168 0:41:03   56eH7
068 UitterhoeveStefa Goes             143 0:41:15   57eH7
069 Belzen Niek van  Arnemuiden       222 0:41:21   58eH7
070 Hoezen Manuel    s-H Arendskerke  063 0:41:28   59eH7
071 Verburg Peter    Goes             151 0:41:30   60eH7
072 Dobbelaar Lio    Heinkenszand     226 0:41:45   12eD7
073 GuchteChantal vd Renesse          756 0:41:54   13eD7
074 Knaap Frans v d  Goes             073 0:41:56   61eH7
075 NieuwerkerkPetra Koudekerke       105 0:42:01   14eD7
076 Elstgeest Debby  s-Heerenhoek     043 0:42:07   15eD7
077 Eversdijk Mia    Kapelle          048 0:42:09   16eD7
078 Kraker Paulette  Arnemuiden       080 0:42:12   17eD7
079 Dobbelaar Peter  Heinkenszand     227 0:42:16   62eH7
080 Walhout Ruben    Wolphaartsdijk   165 0:42:38   63eH7
081 Thomaes AnneMari Hoofdplaat       139 0:42:52   18eD7
082 Verhaagen Jeanet Goes             841 0:43:00   19eD7
083 Hoezen Tom       s-H Arendskerke  064 0:43:03   64eH7
084 Zijl Marko       s-H Hendrikskind 174 0:43:22   65eH7
085 Ars Maroeska     Goes             009 0:43:29   20eD7
086 Visser Gerard de Goes             158 0:43:31   66eH7
087 Jonge Merijn de  Heinkenszand     212 0:43:34   67eH7
088 Jonge Ramon de   Heinkenszand     211 0:43:36   68eH7
089 Rietveld Emma    Middelburg       119 0:43:37   21eD7
090 Dorks Ron        Beuningen        189 0:43:40   69eH7
091 Vrieze Marco de  Serooskerke      164 0:43:46   70eH7
092 Verbrugge Mette  Goes             149 0:43:50   22eD7
093 Verbrugge Renske Goes             150 0:43:52   23eD7
094 Hoek Eva van     Middelburg       764 0:43:57   24eD7
095 Kuijper Peter    Lewedorp         790 0:44:04   71eH7
096 Moes Nico        Souburg          186 0:44:08   72eH7
097 Pellaers Maud    Nisse            113 0:44:47   25eD7
098 GansemanCaroline Goes             747 0:44:50   26eD7
099 Rozendaal Christ Kapelle          820 0:44:53   27eD7
100 Filius Anouk     Heinkenszand     049 0:44:56   28eD7
101 Kolijn Frank     Terneuzen        075 0:44:57   73eH7
102 Baar Sanne de    Wolphaartsdijk   012 0:45:00   29eD7
103 Janse Marie Jose Goes             771 0:45:03   30eD7
104 LuitwielerPhilip Goes             216 0:45:09   74eH7
105 Meulenberg Hilde s-H Abtskerke    096 0:45:16   31eD7
106 Nijsse Gisela    Wolphaartsdijk   106 0:45:28   32eD7
107 NijssenSebastian Middelburg       107 0:45:44   75eH7
108 Westeinde Danny  Goes             201 0:45:48   76eH7
109 Zweeden Wijnand  Wilhelmindorp    200 0:45:50   77eH7
110 Muller Ad        Goes             219 0:45:53   78eH7
111 MachielseRoxanne Goes             092 0:45:55   33eD7
112 Saaman Marloes   Zoutelande       124 0:45:59   34eD7
113 Antwerpen Chris  Goes             008 0:46:06   79eH7
114 SchuurbiersSaman B o Zoom         127 0:46:19   35eD7
115 Vermue Iris      Kwaddendamme     176 0:46:24   36eD7
116 Groote Ilona de  Souburg          191 0:46:41   37eD7
117 Haveren Jolanda  Souburg          190 0:46:43   38eD7
118 Kleingeld Lena   Vlissingen       861 0:46:59   39eD7
119 Kleven Lenie van Vlissingen       072 0:47:01   40eD7
120 Grootjans Helen  s-Gravenpolder   056 0:47:07   41eD7
121 Jacobsz Diana    Heinkenszand     068 0:47:09   42eD7
122 Bremen Marco van s-H Abtskerke    023 0:47:24   80eH7
123 Wattel Martijn   s-Heerenhoek     166 0:47:37   81eH7
124 SuikerbuikClemen Heinkenszand     193 0:48:01   82eH7
125 Lampert Marlies  Zoutelande       084 0:48:03   43eD7
126 Ende Arjan v d   Goes             045 0:48:15   83eH7
127 Wirtz Mares      Wemeldinge       170 0:48:26   44eD7
128 Meester JanKees  Hansweert        206 0:48:29   84eH7
129 Visser Ilona de  Kapelle          159 0:49:03   45eD7
130 Louwerse Simone  Goes             088 0:49:05   46eD7
131 Padmoes Marieke  Goes             111 0:49:08   47eD7
132 Mol Marina       s-H Abtskerke    098 0:49:11   48eD7
133 Beije Diana      Kapelle          015 0:49:12   49eD7
134 Rijke Karin de   Colijnsplaat     121 0:49:14   50eD7
135 Potter Lisette   s-H Arendskerke  115 0:49:16   51eD7
136 Kors Mireille    Goes             078 0:49:33   52eD7
137 WillemseAnnemari Kapelle          169 0:49:35   53eD7
138 Openeert Ron     Arnemuiden       181 0:49:46   85eH7
139 Openeer Mirna    s-H Abtskerke    182 0:49:48   54eD7
140 Buitendijk Jos   Goes             028 0:49:50   86eH7
141 Westrate Marius  Wemeldinge       167 0:49:52   87eH7
142 Joziasse Piet    Ne St Joosland   204 0:49:59   88eH7
143 Neufeglise Ella  Grijpskerke      103 0:50:01   55eD7
144 Zweeden Arantza  Rilland          175 0:50:05   56eD7
145 HannewijkMarieke Middelburg       059 0:50:07   57eD7
146 Mohr Marcel      Goes             097 0:50:18   89eH7
147 MeijersJacquelin Hoedekenskerke   095 0:50:26   58eD7
148 Huige Hilde      Rijswijk         067 0:50:38   59eD7
149 Mosselman Piet   Goes             099 0:50:49   90eH7
150 Mol Judith       Nisse            183 0:51:03   91eH7
151 Jonge Marty de   Goes             070 0:51:22   92eH7
152 Hirdes Mireille  Kapelle          062 0:51:24   60eD7
153 Lindenbergh Andr Goes             209 0:51:36   93eH7
154 Vliet Wendy van  Heinkenszand     162 0:51:45   61eD7
155 Dor Laura        Middelburg       038 0:51:51   62eD7
156 Koopman Diana    Krabbendijke     077 0:51:55   63eD7
157 Joosse Cees      Nisse            179 0:51:57   94eH7
158 Roose Jan        Goes             122 0:51:59   95eH7
159 Visser Joyce de  Zoutelande       160 0:52:01   64eD7
160 Bitter Lisa      Goes             019 0:52:03   65eD7
161 Verburg Kees     Hansweert        207 0:52:29   96eH7
162 Tissink Bram     Kapelle          142 0:52:48   97eH7
163 Noord Tenno van  Colijnsplaat     109 0:53:04   98eH7
164 Woerkom Willemij Vlissingen       172 0:53:06   66eD7
165 Ennals Christa   Vlissingen       046 0:53:09   67eD7
166 Wondergem Erna   Souburg          173 0:53:13   68eD7
167 Snoeij Kristel   s-H Abtskerke    128 0:53:35   69eD7
168 Vlieger Bianca d s-Heerenhoek     161 0:53:51   70eD7
169 Jonge Sem de     Heinkenszand     214 0:54:09   99eH7
170 Hemert Joke van  Nieuwdorp        203 0:55:04   71eD7
171 Groot Joke de    Goes             054 0:55:36   72eD7
172 Broeke Peter v d Middelburg       024 0:55:38  100eH7
173 Hofman Janet     Kloetinge        065 0:55:53   73eD7
174 VermeuleDanielle Kloetinge        154 0:55:55   74eD7
175 Munck Monica de  Kruiningen       101 0:56:38   75eD7
176 Suikerbuik Hanna Heinkenszand     195 0:56:51   76eD7
177 Dirks Esther     Beuningen        188 0:56:53   77eD7
178 Tange Matthijs   Nisse            136 0:57:40  101eH7
179 Timmers Esther   Nisse            141 0:57:42   78eD7
180 Kievits Yolanda  Zierikzee        071 0:57:45   79eD7
181 Verhoeven Chanta s-Gravenpolder   152 1:00:21   80eD7
182 Nooijer Cindy de Souburg          108 1:00:23   81eD7
183 Suikerbuik Emma  Heinkenszand     194 1:00:57   82eD7
184 Jonge Inge de    Heinkenszand     213 1:00:59   83eD7
185 Leeuw Therese de s-H Hendrikskind 197 1:01:33   84eD7

Poldermijl 1500m

Plaats Naam Woonplaats Land Categorie Startnummer Tijd
1 Baar Remco de Wolphaartsdijk NED Jongens 34 0:05:37
2 Steenbok Koen Heinkenszand NED Jongens 367 0:05:53
3 Karelse Yara Heinkenszand NED Meisjes 332 0:06:03
4 Dees Tom Goes NED Jongens 49 0:06:25
5 Simonse Marit Goes NED Meisjes 363 0:06:34
6 jong Sofie de Kapelle NED Meisjes 321 0:06:48
7 Cijntje Damian Nisse NED Jongens 35 0:06:54
8 Pellaers Fenne Nisse NED Meisjes 357 0:06:55
9 Simonse Jesper Goes NED Jongens 358 0:07:07
10 Elstgeest Lotte ‘s-Heerenhoek NED Meisjes 51 0:07:09
11 Vrieze Jesper de Serooskerke Schouwen NED Jongens 411 0:07:23
12 Mol Elise ‘s-Heer Abtskerke NED Meisjes 355 0:07:24
13 Dees Rody Goes NED Jongens 37 0:07:31
14 Jong Nienke de Kapelle NED Meisjes 320 0:07:32
15 jong Ilse de Kapelle NED Meisjes 309 0:07:40
16 Vrieze Marit de Serooskerke Schouwen NED Meisjes 417 0:07:45
17 Jonge Dylano de Nieuwdorp NED Jongens 470 0:08:00
18 Jonge Bo de Heinkenszand NED Jongens 471 0:08:07
19 Koole Marith Wolphaartsdijk NED Meisjes 335 0:08:10
20 jong Julia de Kapelle NED Meisjes 317 0:08:17
21 Dirks Suus Beuningen NED Meisjes 468 0:08:40
22 Suijkerbuijk Rebecca Heinkenszand NED Meisjes 469 0:08:41
23 Vos Nikay Grijpskerke NED Jongens 404 0:09:29
    Meidoornloop 15 km
    Nisse, zondag 10 mei 2015
001 Harmes Erwin     Middelburg       705 0:48:24    1eH
002 WilleboordseFlor Tilburg          702 0:51:51    2eH
003 Wiessner Ralph   Vlissingen       599 0:52:07    3eH
004 Vasseur Remy     Vlissingen       719 0:53:45    4eH
005 Vermeulen Alwin  Kwadendamme      713 0:54:19    5eH
006 Geldof Marco     Middelburg       706 0:54:51    6eH
007 Versluijs Joeri  Middelburg       717 0:55:34    7eH
008 Besuijen Marius  Middelburg       567 0:56:58    8eH
009 Vos Patrick de   Kattendijke      667 0:57:11    9eH
010 Nieuwdorp Heddie Yerseke          590 0:57:17   10eH
011 Doorn Sander van Terneuzen        580 0:57:59   11eH
012 Alphen Edwin van Vlissingen       710 0:58:09   12eH
013 Sinke Yann       Goes             528 0:58:14   13eH
014 Kok Erik         Arnemuiden       715 0:58:18   14eH
015 Traas Rene       Kapelle          530 0:58:43   15eH
016 Geschiere Gilles Meliskerke       531 0:58:49   16eH
017 Verhaagen Hans   Goes             650 0:59:05   17eH
018 Karelse Johan    Heinkenszand     601 0:59:16   18eH
019 Florie JanWillem Vlissingen       704 1:01:16   19eH
020 Zuidhof Leon     Oostkapelle      541 1:01:41   20eH
021 Ridderhof Michel Middelburg       696 1:01:56   21eH
022 Ton Leonie       Wissenkerke      501 1:02:21    1eD
023 Wee Michel de    Yerseke          680 1:02:49   22eH
024 Herselman Jon    Kapelle          714 1:02:59   23eH
025 VerbruggeGertJan Goes             623 1:03:07   24eH
026 Lous Henk        Vlissingen       587 1:03:12   25eH
027 Boonman Marius   Heinkenszand     507 1:03:31   26eH
028 Simonse Berry    AV'56            610 1:03:36   27eH
029 Veen Rob van't   Goes             515 1:03:49   28eH
030 Iersel Patrick v Goes             661 1:03:55   29eH
031 Boone Jozias     Goes             656 1:03:58   30eH
032 Gilst Paola van  Goes             600 1:04:00    2eD
033 Kaljouw David    Koudekerke       684 1:04:08   31eH
034 Blok Marc        Heinkenszand     718 1:04:28   32eH
035 Kapteijn Remco   Goes             657 1:05:09   33eH
036 Joosse Jan       Kapelle          612 1:05:15   34eH
037 Drijdijk Marcel  Heinkenszand     611 1:05:25   35eH
038 Elsacker Jan van Wolphaartsdijk   614 1:05:42   36eH
039 Maldegem Dennis  Kapelle          633 1:06:04   37eH
040 Zondervan Gerwin Kapelle          605 1:06:08   38eH
041 Geluk Edwin      Heinkenszand     642 1:06:13   39eH
042 UitterhoeveMarce s-HArendskerke   597 1:06:23   40eH
043 Doedee Baukje    Driewegen        543 1:06:27    3eD
044 Goeree Bas       Middelburg       621 1:06:29   41eH
045 Huiskamp Mike    Heinkenszand     524 1:06:45   42eH
046 Hoebeke Jos      Rilland          517 1:06:47   43eH
047 Velkers Michel   s-HArendskerke   690 1:07:14   44eH
048 Hollander Kees d Dreischor        625 1:07:17   45eH
049 Meijers Andre    Hoedkenskerke    665 1:07:46   46eH
050 Jonge Wim de     s-H Abtskerke    575 1:07:50   47eH
051 Kompier David    Tilburg          579 1:07:53   48eH
052 Oosten Kino van  Driewegen        510 1:07:58   49eH
053 Fredriks Ruud    s-Heerenhoek     576 1:08:05   50eH
054 Dijk Marian van  Middelburg       666 1:08:14    4eD
055 Bruijn Boris de  Kloetinge        630 1:08:17   51eH
056 Smidt Marco de   Heinkenszand     529 1:08:20   52eH
057 PolderdijkRichar Kortgene         703 1:08:23   53eH
058 Koole A3         Serooskerke      573 1:08:32   54eH
059 Grim Rudie       Heinkenszand     537 1:09:15   55eH
060 ElstgeestGysbert s-Heerenhoek     708 1:09:28   56eH
061 Klompe Johan     Wolphaartsdijk   548 1:09:36   57eH
062 Tolman Wiebe     Heinkenszand     525 1:09:42   58eH
063 Kloet John       Heinkenszand     526 1:09:45   59eH
064 Vlieger Johan de Vlissingen       512 1:09:48   60eH
065 Bos Martijn v d  Heinkenszand     505 1:09:56   61eH
066 Weelden Denise v Goes             699 1:10:18    5eD
067 UitterhoeveJohnn Goes             545 1:10:29   62eH
068 Kluijfhout Johnn Vlissingen       594 1:10:32   63eH
069 Jonge William de Nieuwdorp        595 1:10:36   64eH
070 Gueqierre John   Middelburg       636 1:10:41   65eH
071 Commandeur Rob   Goes             504 1:10:48   66eH
072 Sturm Elmar      Koudekerke       516 1:10:53   67eH
073 Schelfhout Fons  Goes             521 1:11:22   68eH
074 Vries Jannie de  Vlissingen       608 1:11:36    6eD
075 Geschiere Suzann Middelburg       534 1:11:45    7eD
076 Witte Rinus de   St Laurens       533 1:11:48   69eH
077 Bakker Gertjan   Goes             615 1:11:51   70eH
078 Stee Jos van     s-Gravenpolder   602 1:12:06   71eH
079 Huurman Wim      Goes             643 1:12:30   72eH
080 Taal George      Oostkapelle      563 1:12:38   73eH
081 Splunter Lennard Hoedekenskerke   514 1:12:43   74eH
082 Heijden Kees v d Vlissingen       613 1:13:03   75eH
083 Flikweert Rian   Vlissingen       678 1:13:10    8eD
084 Doel Patrick v d Goes             654 1:13:21   76eH
085 MuyldermansLieve Brussel          689 1:13:31   77eH
086 Kuipers Erik     Kattendijke      551 1:13:41   78eH
087 Geuze Ada        Middelburg       697 1:13:43    9eD
088 Sandifort Nigel  s-HArendskerke   592 1:13:47   79eH
089 Vlieger Rian de  Lewedorp         552 1:13:49   10eD
090 Geldof Ruud      Middelburg       585 1:13:58   80eH
091 Dooms Johnny     Terneuzen        682 1:14:14   81eH
092 Lamper Patrick   Breda            578 1:14:27   82eH
093 Helmich Werner   Kapelle          589 1:14:30   83eH
094 Perk Annelies v  Souburg          555 1:14:45   11eD
095 Janse Jaap       Middelburg       701 1:14:48   84eH
096 Widt Martijn de  Zierikzee        508 1:14:52   85eH
097 Swaluw Ronald v  Goes             503 1:15:11   86eH
098 Jong Marlies de  Kapelle          527 1:15:37   12eD
099 Driest Ronald v  Vlissingen       522 1:15:41   87eH
100 Koopman Peter    Krabbendijke     603 1:15:47   88eH
101 Brusket Marike   Wilhelminadorp   550 1:15:54   13eD
102 Goedhart Jacob   Goes             544 1:16:02   89eH
103 Schaap Michiel   Vlissingen       722 1:16:06   90eH
104 Twigt GertJan    Kapelle          518 1:16:27   91eH
105 VerschuureAnnema Kruiningen       572 1:16:33   14eD
106 Regt Martin de   AV'56            559 1:16:40   92eH
107 Langeler Thomas  Middelburg       647 1:16:47   93eH
108 Stegers Bill     Vlissingen       655 1:16:53   94eH
109 Langeler Ton     Oostkapelle      646 1:17:05   95eH
110 Bleyenberg Nadia Nw Namen         671 1:17:11   15eD
111 Nijsse Rene      Goes             674 1:17:17   96eH
112 Jansen John      Lewedorp         558 1:17:36   97eH
113 Noorden Karin va Vlissingen       683 1:17:53   16eD
114 Saija Boy        Vlissingen       679 1:18:00   98eH
115 Brasser Bram     Vlissingen       586 1:18:07   99eH
116 Neefs Mark       Breda            619 1:18:09  100eH
117 Kakes Mark       Wolphaartsdijk   709 1:18:12  101eH
118 Hesp Niek        Goes             688 1:18:14  102eH
119 Kloosterman Kees Wolphaartsdijk   547 1:18:45  103eH
120 Schoon Marcel    Vlissingen       648 1:18:48  104eH
121 Cock Marcel de   Vogelwaarde      532 1:18:51  105eH
122 Pouwelse Kees    Westkapelle      596 1:19:02  106eH
123 Aarden Dick van  Vlissingen       716 1:19:27  107eH
124 Ars Danny        Ovezande         721 1:19:33  108eH
125 Passchier Frans  Hengelo          520 1:19:57  109eH
126 Westdorp GertJan Krabbendijke     519 1:20:20  110eH
127 Filius Agnes     Goes             538 1:20:32   17eD
128 Commandeur Leoni Goes             506 1:20:44   18eD
129 Veldhof Anita    Kloetinge        570 1:20:48   19eD
130 Haazebroek Sandr Souburg          513 1:20:51   20eD
131 Theune Wendy     Vlissingen       540 1:20:54   21eD
132 Krijnsen Peter   Nisse            622 1:21:25  111eH
133 Jonker Tom       Goes             509 1:21:44  112eH
134 Kortsmit Eva     Vlissingen       677 1:22:13   22eD
135 Walpot Johan     Bruinisse        663 1:22:19  113eH
136 Walpot Sofie     Bruinisse        673 1:22:20   23eD
137 Lekoska Misa     Wolphaartsdijke  604 1:22:36   24eD
138 Verbrugge Peter  Middelburg       536 1:22:51  114eH
139 Mandemaker Marc  s-Gravenpolder   720 1:23:17  115eH
140 Huyszoon Inge    Brussel          691 1:23:37   25eD
141 Schoe Ad         Westkapelle      564 1:23:49  116eH
142 Hollander Cindy  Souburg          664 1:24:30   26eD
143 Geijs Dick       Nisse            627 1:24:36  117eH
144 Ovaa Ronnie      Vlissingen       634 1:25:01  118eH
145 Brouwer Willem   Middelburg       638 1:25:04  119eH
146 Doe Martin van d Waarde           670 1:25:07  120eH
147 Heide Wendy v d  LGZ              632 1:25:33   27eD
148 Linden Dennis vd LGZ              635 1:25:35  121eH
149 Buck Ciska de    Biggekerke       662 1:25:37   28eD
150 Dalebout Jan     Biezelinge       571 1:25:39  122eH
151 Goetheer Rene    Wolphaartsdijk   546 1:25:50  123eH
152 Driel Leo van    Vlissingen       581 1:25:55  124eH
153 MeulenbergJakobu Oudelande        649 1:25:59  125eH
154 Mol Marjolein    Kapelle          598 1:26:04   29eD
155 Shields Hennie   Heinkenszand     502 1:26:24   30eD
156 Geschiere Gerco  Nieuwdorp        584 1:26:42  126eH
157 Simonse Marielle Goes             588 1:26:51   31eD
158 Koster Carin     Terneuzen        644 1:27:05   32eD
159 Tadema Ferry     Middelburg       637 1:27:12  127eH
160 Jense Sigrid     Middelburg       569 1:27:16   33eD
161 Kroo Mariska de  Nw St Joosland   554 1:27:19   34eD
162 Elsgeest Debby   s-Heerenhoek     707 1:27:23   35eD
163 Bulck Cees v d   Middelburg       695 1:27:43  128eH
164 Broekert Peter d s-HHendrikskinde 511 1:28:05  129eH
165 Menheere Ruud    Heinkenszand     681 1:28:20  130eH
166 Huiskamp Mirjam  Heinkenszand     523 1:28:34   36eD
167 Post Angelique   Heinkenszand     641 1:28:36   37eD
168 Nijsse Desiree   Heinkenszand     620 1:28:38   38eD
169 Oldenboom Egbert Vlissingen       535 1:28:59  131eH
170 Hoogesteger Dick Heinkenszand     711 1:29:18  132eH
171 Epker Rob        Middelburg       568 1:29:33  133eH
172 Janse Marie Jose AV'56            577 1:29:36   39eD
173 VerschiereLidune Goes             668 1:31:02   40eD
174 Sipma Rink       Vrouwenpolder    556 1:31:04  134eH
175 Eekelen Corien v s-HHendrikskinde 629 1:31:34   41eD
176 Bruyne Linda de  Vlissingen       675 1:33:30   42eD
177 Velde Marion v d B o Zoom         583 1:35:28   43eD
178 Verbij Marga     B o Zoom         660 1:35:31   44eD
179 Conte Marlies le Wilhelminadorp   676 1:37:57   45eD
180 Huffmeijer Carla B o Zoom         591 1:39:39   46eD
181 Hopmans Renate   Rilland          561 1:39:41   47eD
182 Jansen Veronica  B o Zoom         542 1:39:43   48eD
183 Huijs Desire     B o Zoom         557 1:39:47   49eD
184 Nuijten Jaschenk Spado            645 1:39:49   50eD
185 Broeke Peter v d Middelburg       609 1:42:57  135eH
186 Lievense Wibo    Westkapelle      712 1:43:29  136eH

    Meidoornloop 7.5 km
001 Overgaauw Ronnie Zoutelande       454 0:24:02    1eH
002 Meeuwsen Robbert Kwaddendamme     458 0:25:23    2eH
003 SteenbakkerChris AV'56            410 0:27:32    3eH
004 Elsacker Peter v PAC              347 0:28:14    4eH
005 Sabben Casper va Kloetinge        064 0:28:25    5eH
006 VerschuureMoniqu Yerseke          431 0:28:37    1eD
007 MeeuwseJanWillem Kwadendamme      125 0:29:21    6eH
008 Broekert Ronald  Kapelle          069 0:29:30    7eH
009 Toussaint Marco  AV'56            405 0:29:33    8eH
010 Kranenburg Arjan Souburg          441 0:29:35    9eH
011 Pleijte Sander   Nisse            079 0:29:39   10eH
012 Brouwer Sjaak    Vlissingen       415 0:29:42   11eH
013 Verbeek Tom      Kwadendamme      399 0:30:28   12eH
014 Traas Marcel     AV'56            409 0:30:31   13eH
015 Boom Arno v d    Vlissingen       137 0:30:39   14eH
016 Wilde Rien de    AV'56            463 0:30:50   15eH
017 Ast Richard van  Wilhelmindorp    128 0:30:57   16eH
018 Koole Jan-Kees   Wolphaartsdijk   301 0:31:00   17eH
019 Linde Annet v d  Nisse            464 0:31:05    2eD
020 Nunen John van   Wolphaartsdijk   104 0:31:07   18eH
021 Vaardegem Jan v  Westkapelle      306 0:31:10   19eH
022 Remijn Wout      Kwadendamme      432 0:31:20   20eH
023 Verhaegen Werner s-HHendrikskinde 376 0:31:26   21eH
024 Dellebeke Ron    Souburg          413 0:31:36   22eH
025 Mulder Dimitri   Heinkenszand     130 0:31:42   23eH
026 Nieulande Martin Nw St Joosland   378 0:31:46   24eH
027 Dalen Adrie van  Lewedorp         416 0:32:07   25eH
028 Steketee Maurice Middelburg       371 0:32:13   26eH
029 Baar Pieter-Jan  AV'56            379 0:32:16   27eH
030 Lavooij Martijn  Goes             093 0:32:20   28eH
031 Regt Bianca de   Vlissingen       423 0:32:40    3eD
032 Belzen Niek van  Arnemuiden       392 0:32:48   29eH
033 Unen Erwin van   Souburg          447 0:32:59   30eH
034 MeulmeesterManfr Vlissingen       565 0:33:07   31eH
035 Baas Casper      Goes             659 0:33:11   32eH
036 Steenhart Martin Kapelle          078 0:33:13   33eH
037 Calberson Beau   Goes             377 0:33:16   34eH
038 Iperen Reywold v Kapelle          103 0:33:18   35eH
039 Viergever Daniel Nisse            056 0:33:25    1eJ
040 Koene Ingrid     Yerseke          440 0:33:28    4eD
041 Verbrugge Mees   Goes             063 0:33:54   36eH
042 Jonge Nicky de   Wemeldinge       109 0:33:56   37eH
043 Sinke Natalie    Vlissingen       350 0:34:18    5eD
044 Hoondert William Heinkenszand     095 0:34:23   38eH
045 Dries Peter v d  Heinkenszand     382 0:34:27   39eH
046 Dammeijer Floris Rotterdam        391 0:34:31   40eH
047 Stokx Patrick    Heinkenszand     070 0:34:43   41eH
048 Spruijt John     Wolphaartsdijk   094 0:34:50   42eH
049 Steenblok Marian Heinkenszand     071 0:34:58    6eD
050 Kunder Jurgen de Kloetinge        059 0:35:11   43eH
051 Roose Wim        Goes             082 0:35:31   44eH
052 Vermeire Fred    Breskens         400 0:35:32   45eH
053 Viergever David  Nisse            055 0:35:47   46eH
054 Hekhuis Robert   Vlissingen       123 0:35:50   47eH
055 Capello Evelien  s-Heerenhoek     360 0:35:53    7eD
056 Jongh Peter de   Goes             311 0:35:55   48eH
057 Jongh Matthys de Goes             312 0:35:56   49eH
058 Richard Marcel   Zoutelande       433 0:35:58   50eH
059 Adema Maarten    Goes             084 0:36:00   51eH
060 Akbay Baris      Nisse            319 0:36:01   52eH
061 NieuwenhuizePame Yerseke          368 0:36:03    8eD
062 Steijn Bianca    AV'56            467 0:36:05    9eD
063 Put Jos          Vlissingen       112 0:36:07   53eH
064 Atol Ronnie      Gorinchem        450 0:36:10   54eH
065 Remijn Eric      Kwadendamme      096 0:36:13   55eH
066 Karelse Wim      Schore           131 0:36:26   56eH
067 Lievense Tom     Westkapelle      127 0:36:36   57eH
068 Kramer Tim       SHHendrikskinder 302 0:36:46   58eH
069 Vrieze Marco de  Serooskerke      434 0:36:49   59eH
070 Westrate Sjaak   Wemeldinge       369 0:37:20   60eH
071 Groote Ilona de  Souburg          329 0:37:22   10eD
072 Eenennaam Bram v Nw St Joosland   448 0:37:26   61eH
073 Muijnck Bo de    Ovezande         426 0:37:36   11eD
074 Tramper Sanne    Driewegen        356 0:37:39   12eD
075 Goense Linda     Ovezande         092 0:37:41   13eD
076 Remijn Manouk    Ovezande         429 0:37:42   14eD
077 Verkaik Sylvia   Ovezande         091 0:37:47   15eD
078 Zoeteweij Ramon  s-Heerenhoek     314 0:37:49   62eH
079 Goedegebuure Leo s-HArendskerke   057 0:37:54   63eH
080 Dobbelaar Lia    Heinkenszand     110 0:38:01   16eD
081 Elsgeest Youri   s-Heerenhoek     122 0:38:06   64eH
082 Bruijn Wouter de Goes             451 0:38:09   65eH
083 Meijer Niels     Goes             435 0:38:11   66eH
084 Meerman Stephan  Vlissingen       325 0:38:14   67eH
085 Gillissen Jeroen Vlissingen       088 0:38:15   68eH
086 Scholten Weny    Goes             135 0:38:17   17eD
087 Besuijen Marije  Middelburg       121 0:38:32   18eD
088 Blokpoel Henrike Souburg          341 0:38:34   19eD
089 Belzen Kenneth v Vlissingen       090 0:38:36   69eH
090 LeendertseMarius Kapelle          365 0:38:37   70eH
091 Almekinders Mark Heinkenszand     425 0:38:40   71eH
092 Noteboom Esther  Heinkenszand     424 0:38:42   20eD
093 Krijger Anne     Amsterdam        443 0:38:45   21eD
094 Anthonisse Jos   Nisse            067 0:38:49   72eH
095 KloostermanLeont Kapelle          308 0:38:51   22eD
096 Hage Eddie v d   s-HAbtskerke     126 0:39:01   73eH
097 Ars Maroeska     AV'56            353 0:39:04   23eD
098 Schot Kevin      Zierikzee        374 0:39:11   74eH
099 Belzen Kees van  Ritthem          303 0:39:15   75eH
100 Rozendaal Christ Kapelle          428 0:39:23   24eD
101 Driedijk Els     s-Heerenhoek     316 0:39:25   25eD
102 Richard Marion   Zoutelande       401 0:39:27   26eD
103 Lensen Dignus    Souburg          364 0:39:30   76eH
104 Heide Mirjam v d Nieuwdorp        389 0:39:32   27eD
105 Jonge Dennis de  Heinkenszand     459 0:39:34   77eH
106 Dekker Ad den    TOP              607 0:39:36   78eH
107 Lockefeer Mandy  Nisse            074 0:39:38   28eD
108 Janse Corine     Goes             097 0:39:40   29eD
109 Hanse Rebecca    Noordwelle       062 0:39:42   30eD
110 Westveer Hans    Kruiningen       080 0:39:43   79eH
111 Verhaagen Jeanet Goes             397 0:39:45   31eD
112 Daalman Frans    Breskens         061 0:39:48   80eH
113 Sluis Esther van AV'56            617 0:39:53   32eD
114 Guchte Chantal   Renesse          403 0:40:08   33eD
115 Ganseman Carolin AV'56            346 0:40:10   34eD
116 Jonge Ellen de   Kattendijke      106 0:40:12   35eD
117 Castel Peter     Goes             115 0:40:18   81eH
118 Lindenbergh Nick Goes             086 0:40:21   82eH
119 Pellaers Maud    Goes             315 0:40:23   36eD
120 Padmoes Marieke  Goes             442 0:40:25   37eD
121 Jonge Merijn de  Heinkenszand     452 0:40:27   83eH
122 Iersel Franny v  Goes             457 0:40:28   38eD
123 Jonge Ramon de   Heinkenszand     437 0:40:30   84eH
124 Joosse Kevin     Nisse            380 0:40:32   85eH
125 Dries Jeantien   Ovezande         466 0:40:34   39eD
126 Noordijke Adri   Zierikzee        421 0:40:36   86eH
127 Steenbakker Mari Nisse            072 0:40:37   87eH
128 ThomaesAnneMarie Hoofdplaat       422 0:40:39   40eD
129 Jonge Eva de     B o Zoom         105 0:40:41   41eD
130 Francke Nienke   Vlissingen       436 0:40:44   42eD
131 Wijkhuis Ramona  Biggekerke       414 0:40:45   43eD
132 Belle Bart van   Souburg          430 0:40:54   88eH
133 Elsacker Suzanne Tilburg          372 0:41:04   44eD
134 Snmit Jacqueline Heinkenszand     107 0:41:07   45eD
135 Smulders Monique Middelburg       089 0:41:09   46eD
136 Jongepier Imo    NwStJoosland     076 0:41:11   89eH
137 Zanden John  vd  Wemeldinge       124 0:41:12   90eH
138 Rijk Ingrid      Goes             132 0:41:15   47eD
139 Broekert Hster d Koudekerke       385 0:41:20   48eD
140 As Sacha van     Heinkenszand     439 0:41:27   49eD
141 Eenenaam Nick va Nw St Joosland   359 0:41:32   91eH
142 Boonman Jacolien s-Gravenpolder   098 0:41:43   50eD
143 NieuwenhuiseAnou Nisse            354 0:41:46   51eD
144 Rijke Karin de   Colijnsplaat     419 0:41:48   52eD
145 Vermeulen Evita  Goes             412 0:41:52   53eD
146 Schot Jolanda    Delta Sport      375 0:41:59   54eD
147 Schot Arwin      Delta Sport      373 0:42:02   92eH
148 Meulemberg Hilde s-HAbtskerke     113 0:42:09   55eD
149 Capello Sabina   Goes             133 0:42:17   56eD
150 Brouwer Jolanda  Middelburg       326 0:42:18   57eD
151 Saaman Marloes   Zoutelande       698 0:42:28   58eD
152 Haan Irma den    Goes             068 0:42:32   59eD
153 Ganseman Nicky   AV'56            345 0:42:34   60eD
154 Beeld Richard de StMaartensdijk   338 0:42:38   93eH
155 SchipperMarjolei Goes             337 0:42:40   61eD
156 Joosse Linda     Rotterdam        381 0:42:42   62eD
157 Visser Marcel    Vlissingen       672 0:42:43   94eH
158 Rijk Catja       Goes             465 0:42:45   63eD
159 Nijsse Gisela    Goes             313 0:42:48   64eD
160 Joziasse Piet    Nw St Joosland   342 0:42:50   95eH
161 Steketee Piet    Borssele         344 0:42:51   96eH
162 Hoebeke Roy      Rilland          083 0:42:53   97eH
163 Krombeen Yolanda Kruiningen       453 0:42:55   65eD
164 Leeuw Denise de  Heinkenszand     085 0:42:58   66eD
165 Schutte Jeanneke Nieuwdorp        395 0:42:59   67eD
166 Taal Mieke       Nieuwdorp        396 0:43:01   68eD
167 Boven Inger van  Wemeldinge       393 0:43:03   69eD
168 Roose Saskia     Biezelinge       307 0:43:05   70eD
169 Mol Marina de    AV'56            387 0:43:07   71eD
170 Leurs Paul       AV'56            370 0:43:10   98eH
171 Joosse Jan       Nw St Joosland   408 0:43:12   99eH
172 Jacobsz Diana    Heinkenszand     384 0:43:14   72eD
173 Rietveld Emma    Middelburg       331 0:43:23   73eD
174 Spruijt Kim      Nw St Joosland   330 0:43:25   74eD
175 Boonman Judith   Kwadendamme      077 0:43:26   75eD
176 TimmermanMariell Rotterdam        114 0:43:30   76eD
177 Boone Ciska      Goes             073 0:43:38   77eD
178 Eversdijk Wilma  Kapelle          348 0:43:42   78eD
179 Witte Janine de  Serooskerke      111 0:43:44   79eD
180 Corbijn Hannie   Oostkapelle      449 0:43:55   80eD
181 Joosse Conny     Nw St Joosland   407 0:43:57   81eD
182 NijssenSebastiaa Middelburg       120 0:44:00  100eH
183 Kleven Lenie van Vlissingen       406 0:44:14   82eD
184 Piket Diana      Woensdrecht      116 0:44:17   83eD
185 Hemert Joke van  Nieuwdorp        343 0:44:19   84eD
186 Verboom Els      Kloetinge        446 0:44:31   85eD
187 Rottier Andrea   Heinkenszand     418 0:44:35   86eD
188 Loo Marcel van   Kloetinge        129 0:44:36  101eH
189 Louwe Hanneke    Velp             327 0:44:39   87eD
190 Westrate Marius  Wemeldinge       352 0:44:56  102eH
191 Fierloos Nico    Nisse            386 0:44:59  103eH
192 Riet Anne van    Kwadendamme      323 0:45:06   88eD
193 Kouwer Wilza     Gapinge          136 0:45:13   89eD
194 Joosse Cees      Nisse            328 0:45:20  104eH
195 Lindenberg Eva   Goes             087 0:45:29   90eD
196 Maas Saskia v d  Oosterland       456 0:45:31   91eD
197 Karelse Jan      Heinkenszand     455 0:45:34  105eH
198 Sarneel Christa  s-HHendrikskinde 361 0:45:45   92eD
199 GoedegebuureShar s-HArendkerke    058 0:45:58   93eD
200 Braam Anoek      Heinkenszand     060 0:45:59   94eD
201 Coolen Sharon    Kruiningen       388 0:46:01   95eD
202 Dor Laura        Souburg          390 0:46:03   96eD
203 Schroeder Sascha Middelburg       445 0:46:05  106eH
204 Bakker Anniek de Middelburg       444 0:46:10   97eD
205 Roose Jan        Goes             081 0:46:11  107eH
206 Hozee Marleen    Wolphaartsdijk   383 0:46:14   98eD
207 Hokke Esther     Vlissingen       310 0:46:48   99eD
208 HoogerbruggeKari Heinkenszand     108 0:46:57  100eD
209 Jonge Annelies d Heinkenszand     460 0:47:00  101eD
210 Witte Ira de     Amsterdam        305 0:47:02  102eD
211 Weg Hans van der Wyk aan Zee      693 0:47:04  108eH
212 Witte Moniek de  Amsterdam        134 0:47:06  103eD
213 Mohr Marcel      Kortgene         119 0:47:11  109eH
214 Jonge Inge de    Heinkenszand     438 0:47:20  104eD
215 HoogestegerNancy Wemeldinge       394 0:47:24  105eD
216 Dieren Anita van Biezelingen      318 0:47:26  106eD
217 Widt Loes de     Zierikzee        075 0:47:28  107eD
218 Slot Israel      s-Gravenpolder   100 0:47:32  108eD
219 Slot Leen        s-Gravenpolder   101 0:47:34  110eH
220 Vlieger Bianca d s-Heerenhoek     324 0:47:43  109eD
221 Vermeulen Wendy  Kwaddendamme     461 0:48:00  110eD
222 KrombeenJackelie Kwadendamme      462 0:48:03  111eD
223 Maldegem Naiyana Kapelle          366 0:48:09  112eD
224 Maldegem Kim van Goes             362 0:48:12  113eD
225 Jonge Anoek de   Helmond          099 0:48:15  114eD
226 Veld Margo in't  Kruiningen       118 0:49:07  115eD
227 Tissink Bram     Goes             351 0:49:09  111eH
228 Zuidhof Larissa  Oostkapelle      102 0:49:11  116eD
229 Toering Cor      Wemeldinge       117 0:49:14  112eH
230 Koopman Diana    Krabbendijke     402 0:50:50  117eD
231 Noteboom Marja   Wolphaartsdijk   339 0:51:09  118eD
232 Kievits Yolanda  Zierikzee        398 0:51:13  119eD
233 Verstraate Maria Vlissingen       618 0:51:17  120eD
234 Huisman Jana     Wolphaartsdijk   340 0:51:41  121eD
235 Balent Lydia     Middelburg       333 0:52:23  122eD
236 Visser Manuela   Middelburg       334 0:52:27  123eD
237 Luijk Nicole van Middelburg       336 0:52:29  124eD
238 Tempelman Sifra  Nisse            066 1:02:15  125eD
239 West Leroy       Nisse            065 1:02:19  113eH

    Meidoornloop 1,5 km
001 Lavooij Stijn    Goes             013 0:06:43    1eJ
002 Baar Remco de    AV'56            041 0:07:17    2eJ
003 Verbrugge Ipe    Goes             005 0:07:24    3eJ
004 Maldegem Marlon  Kapelle          039 0:07:42    4eJ
005 Steenblok Koen   AV'56            048 0:07:45    5eJ
006 Ton Luca         Middelburg       008 0:07:47    6eJ
007 Karelse Yara     Heinkenszand     002 0:08:03    1eM
008 Verbrugge Mette  Goes             004 0:08:08    2eM
009 Kint Ivan        Driewegen        024 0:08:27    7eJ
010 Baar Sanne de    AV'56            040 0:08:28    3eM
011 Maas Britt v d   Oosterland       054 0:08:30    4eM
012 Kint Erik        Driewegen        023 0:08:31    8eJ
013 Simonse Jesper   Goes             046 0:08:32    9eJ
014 Witte Joram de   Serooskerke      028 0:08:33   10eJ
015 Elsgeest Bart    s-Heerenhoek     033 0:08:34   11eJ
016 Widt Bram de     Zierikzee        006 0:08:36   12eJ
017 Kopmels Joran    Heinkenszand     020 0:08:39   13eJ
018 Simonse Marit    Goes             047 0:08:52    5eM
019 Nuijten Pim      Spado            050 0:08:56   14eJ
020 Jong Sofie de    Kapelle          017 0:08:59    6eM
021 Maldegem Maxime  Kapelle          038 0:09:05   15eJ
022 Jonge Aniek d    Heinkenszand     022 0:09:07    7eM
023 HoogerbruggeMich Heinkenszand     026 0:09:08    8eM
024 HoogerbruggeJord Heinkenszand     025 0:09:10   16eJ
025 Karelse Ryan     Heinkenszand     003 0:09:12   17eJ
026 Elsgeest Lotte   s-Heertenhoek    032 0:09:13    9eM
027 Boonman Anouk    Nieuwdorp        018 0:09:13   10eM
028 Piket Nils       Woensdrecht      031 0:09:15   18eJ
029 Pellaars Fenne   Goes             036 0:09:17   11eM
030 Sluis Femke van  AV'56            042 0:09:18   12eM
031 Fierloos Jelmer  Nisse            009 0:09:39   19eJ
032 Guchte Milan vd  Renesse          014 0:09:40   20eJ
033 Jong Ilse de     Kapelle          016 0:09:54   13eM
034 Sluis Mike v d   Heinkenszand     021 0:10:00   21eJ
035 Driest Noah v d  Vlissingen       011 0:10:05   22eJ
036 Witte Kyram de   Serooskerke      027 0:10:07   23eJ
037 Iersel Jelle van Goes             030 0:10:09   24eJ
038 Veen Jasmijn van Goes             010 0:10:10   14eM
039 Widt Daphne de   Zierikzee        007 0:10:12   15eM
040 Jong Julia       Kapelle          019 0:10:15   16eM
041 Jong Nienke de   Kapelle          015 0:10:17   17eM
042 Viergever Benjam Nisse            001 0:10:36   25eJ
043 Berg Sofie vd    Goes             012 0:11:06   18eM
044 Jonge Dylano de  Nieuwdorp        045 0:11:08   26eJ
045 Kievits Eva      Zierikzee        043 0:11:33   19eM
046 Koopman Eliane   Krabbendijke     044 0:11:34   20eM

MEDIA


CONTACT OPNEMEN


CONTACTGEGEVENS

EMAIL

NIEUWSBRIEF

Wil jij op de hoogte blijven over de Zakloop en de Meidoornloop? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief: